Ražotājs: Targus
Modelis: AST347AMGL
EAN: 5063194000206
Targus AST347AMGL. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 35,6 cm (14"). Mērījumu attiecība: 16:9. Piemērots: Portatīvais dators, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Ierobežo skatīšanās leņķi: 30°. Svars: 3 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TARGUS PRIVACY SCREEN AST347AMGL | €64.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Portatīvais dators |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Filtra krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde, Gaismu neatstarojošs, Privātums |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Ierobežo skatīšanās leņķi | 30 ° |
| Viegli piemērot | |
| Ergonomika | |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 35,6 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 35,6 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 303 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Dziļums | 1 mm |
| Svars | 3 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Optimizēta priekš | liteBook 845 G9 |