Ražotājs: V7
Modelis: PS19.0SA2-2E
EAN: 0662919043419
V7 PS19.0SA2-2E. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 48,3 cm (19"). Mērījumu attiecība: 5:4. Piemērots: Monitors, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Filtr V7 Prywatyzujący 19 cali (PS19.0SA2-2E) | €62.31 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Piemērots | Monitors |
| Tips | Bezrāmja displeja privātuma filtrs |
| Īpašības | |
| Displeja filtra funkcijas | Pretapžilbināšanas apstrāde |
| Displeja atbalstītie veidi | LCD |
| Mērījumu attiecība | 5:4 |
| Skrāpējumu izturīgs | Jā |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret skrāpējumiem |
| Tīrīšanas lupatiņa | Jā |
| Izcelsmes valsts | Dienvidkoreja |
| Ergonomika | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 48,3 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 48,3 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 337 mm |
| Augstums | 302 mm |
| Platums | 37,7 cm |
| Augstums | 30,2 cm |
| Papildus informācija | |
| Ekrāna izmēra saderība | 19.01 " |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |