Ražotājs: ACT
Modelis: AC8321
EAN: 8716065508321
ACT AC8321. Montāža: Pievienojams ar skavām/skrūvēm, Maksimālais svars (tilpums): 8 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -15 - 15°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ACT AC8321 - Monitorarm | €42.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 8 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Pievienojams ar skavām/skrūvēm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Galda biezums (max) | 8,8 cm |
| Stiprināšanas ar skavu galda biezums (maks.) | 4 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Tērauds |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 200 - 400 mm |
| Pielāgojams dziļums | Jā |
| Dziļuma regulēšanas diapazons | 100 - 100 mm |
| Slīpuma leņķis | -15 - 15 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 60 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | Jā |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 640 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma svars | 2,98 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |