Ražotājs: AG Neovo
Modelis: DMS01D1000000
EAN: 0813086002758
AG Neovo DMS-01D. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 24 kg, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 61 cm (24"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Šarnīrsavienojums: -20 - 20°, Slīpuma leņķis: -20 - 20°. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
AG Neovo DMS-01D 61 cm (24") Melns, Sudrabs Galds | €166.05 |
|
www.pc21.fr |
AG Neovo DMS-01D 61 cm (24") Melns, Sudrabs Galds | €209.71 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 24 kg |
| Maksimāla celtspēja (katram monitoram) | 12 kg |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 61 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Piemērots televizoram | |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Tērauds |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -20 - 20 ° |
| Šarnīrsavienojums | -20 - 20 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 672 mm |
| Dziļums | 240 mm |
| Augstums | 370 mm |
| Svars | 3,1 kg |
| Iepakojuma platums | 474 mm |
| Iepakojuma dziļums | 273 mm |
| Iepakojuma augstums | 95 mm |
| Iepakojuma svars | 3,6 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Manuāls | |