Ražotājs: AISENS
Modelis: DT27TSR-065
EAN: 8436574704884
AISENS DT27TSR-065. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 12 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,2 cm (17"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -45 - 45°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 12 kg |
| Maksimāla celtspēja (katram monitoram) | 6 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,2 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Piemērots televizoram | |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 245 - 400 mm |
| Slīpuma leņķis | -45 - 45 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Panoramēšanas diapazons | -40 - 40 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 275 mm |
| Kastes garums (Master) | 435 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 112 mm |
| Kastes svars (Master) | 5,2 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 13398 cm³ |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 737 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Augstums | 570 mm |
| Iepakojuma platums | 275 mm |
| Iepakojuma dziļums | 435 mm |
| Iepakojuma augstums | 112 mm |
| Vienības apjoms | 13398 cm³ |
| Iepakojuma svars | 5,2 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Manuāls | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |