Ražotājs: AISENS
Modelis: MR02-117
EAN: 8436574706130
AISENS MR02-117. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 10 kg, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"). Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 10 kg |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS) |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 78 - 168 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 545 mm |
| Kastes garums (Master) | 715 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 375 mm |
| Kastes svars (Master) | 16,6 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Galvenās kārbas tilpums | 146128,125 cm³ |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 168 mm |
| Iepakojuma platums | 68 mm |
| Iepakojuma dziļums | 355 mm |
| Iepakojuma augstums | 529 mm |
| Vienības apjoms | 12770,06 cm³ |
| Iepakojuma svars | 1,66 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |