Ražotājs: AISENS
Modelis: WT55TSE-057
EAN: 8436574704266
AISENS WT55TSE-057. Montāža: Skrūves, Maksimālais svars (tilpums): 30 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 139,7 cm (55"), Montāžas saskarnes saderība (min): 100 x 100 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 400 x 400 mm. Slīpuma leņķis: -10 - 3°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 30 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 139,7 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāža | Skrūves |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100 x 100 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 400 x 400 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100,200 x 100,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Pielāgojams dziļums | |
| Dziļuma regulēšanas diapazons | 62 - 212 mm |
| Slīpuma leņķis | -10 - 3 ° |
| Pagrieziena leņķis | -90 - 90 ° |
| Piekares punktu skaits | 2 |
| Slīpuma regulēšana | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 318 mm |
| Kastes garums (Master) | 485 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 315 mm |
| Kastes svars (Master) | 18,6 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Manuāls | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 233 mm |
| Iepakojuma dziļums | 58 mm |
| Iepakojuma augstums | 303 mm |
| Iepakojuma svars | 1,86 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |