| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS MHS01K Melns Galds | €38.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 2,6 kg |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Instalācijas vieglums | |
| Sertifikācija | TCO Edge |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 0 - 130 mm |
| Slīpuma leņķis | -5 - 33 ° |
| Šarnīrsavienojums | -90 - 90 ° |
| Pagrieziena leņķis | -90 - 90 ° |
| Teleskopisks | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 211,3 mm |
| Dziļums | 262,7 mm |
| Augstums | 380,7 mm |
| Svars | 2,6 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Papildus informācija | |
| Riteņi | |
| Tehniskās detaļas | |
| Savienojamie produkti | C420A,VE208,C422A,VK228,VP228,VS228,VS229,VE228,VC239,VP239,C423A,C424A,VE247,VS247,VS248 |