Ražotājs: BakkerElkhuizen
Modelis: BNEFG809432
EAN: 8719747101117
BakkerElkhuizen Filex Galaxy Modular Single Short. Montāža: Pievienojams ar skavām/skrūvēm, Maksimālais svars (tilpums): 14 kg, Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 14 kg |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Pievienojams ar skavām/skrūvēm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 113 - 418 mm |
| Iebūvēts gāzes avots | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,9 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |