Ražotājs: Bosch
Modelis: UMM-LED27-SD
EAN: 0800549899024
Bosch UMM-LED27-SD. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 8 kg, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"). Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -5 - 25°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Bosch UMM-LED27-SD monitora stiprinājums un statīvs 68,6 cm (27") Melns Galds | €95.04 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 8 kg |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Tērauds |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Slīpuma leņķis | -5 - 25 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 360 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 222 mm |
| Dziļums | 252 mm |
| Augstums | 432 mm |
| Svars | 3,12 kg |