Ražotājs: Bosch
Modelis: UMM-LW-20B
EAN: 0800549145305
Bosch UMM-LW-20B. Montāža: Skrūves, Maksimālais svars (tilpums): 12 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 38,1 cm (15"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 48,3 cm (19"). Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Bosch UMM-LW-20B monitora stiprinājums un statīvs 48,3 cm (19") Melns Siena | €72.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 12 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 38,1 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 48,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāža | Skrūves |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Ergonomika | |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 360 ° |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 470 g |