Ražotājs: Edbak
Modelis: STDV100
EAN: 5902841138858
Edbak STDV100. Montāža: Skrūves, Maksimālais svars (tilpums): 80 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 101,6 cm (40"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 190,5 cm (75"), Montāžas saskarnes saderība (min): 100 x 100 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 600 x 400 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: 0 - 11°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 80 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 101,6 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 190,5 cm |
| Uzstādīšanas tips | Grīda |
| Montāža | Skrūves |
| Piemērots televizoram | Jā |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100 x 100 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Minimālais attālums līdz grīdai | 25 cm |
| Maksimālais attālums līdz grīdai | 165 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | RoHS |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Slīpuma leņķis | 0 - 11 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | Jā |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 720 mm |
| Dziļums | 435 mm |
| Augstums | 1830 mm |
| Svars | 33,3 kg |
| Iepakojuma platums | 1750 mm |
| Iepakojuma dziļums | 510 mm |
| Iepakojuma augstums | 230 mm |
| Iepakojuma svars | 35 kg |