Ražotājs: Equip
Modelis: 650136
EAN: 4015867229347
Equip 650136. Montāža: Skrūves, Maksimālais svars (tilpums): 9 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,2 cm (17"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Slīpuma leņķis: -45 - 90°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Equip 650136 monitorin kiinnike ja jalusta 81,3 cm (32") Musta Seinä | €37.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 9 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,2 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāža | Skrūves |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Nerūsējošs tērauds |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | -45 - 90 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Panoramēšanas diapazons | -90 - 90 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Sagriešana (rotate) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 315 mm |
| Dziļums | 321 mm |
| Augstums | 117 mm |
| Svars | 1,28 kg |
| Iepakojuma platums | 195 mm |
| Iepakojuma dziļums | 90 mm |
| Iepakojuma augstums | 440 mm |
| Iepakojuma svars | 1,74 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Manuāls | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |