Ražotājs: Equip
Modelis: 650351
EAN: 4015867228289
Equip 650351. Maksimālais svars (tilpums): 45 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 94 cm (37"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 177,8 cm (70"), Montāžas saskarnes saderība (min): 200 x 200 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 600 x 400 mm. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Equip Equip 650351 uchwyt / stojak do monitorow 177,8 cm (70") Czarny Sciana 650351 (4015867228289) TV stiprinājums | €135.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 45 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 94 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 177,8 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Piemērots televizoram | |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 200 x 200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600 x 400 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,600 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Minimālais attālums līdz grīdai | 6,8 cm |
| Maksimālais attālums līdz grīdai | 21,5 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Pretzādzības funkcija | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skrūves iekļautas | |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 330 mm |
| Kastes garums (Master) | 135 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 1000 mm |
| Kastes svars (Master) | 24,1 kg |
| Daudzums Master kastē | 3 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 465 mm |
| Dziļums | 215 mm |
| Augstums | 760 mm |
| Svars | 7,06 kg |
| Iepakojuma platums | 112 mm |
| Iepakojuma dziļums | 102 mm |
| Iepakojuma augstums | 980 mm |
| Iepakojuma svars | 7,78 kg |
| Ergonomika | |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |