| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
25n.de |
equip ERGO Monitorerhöhung Sitz-Steh verbunden schwarz | equip | 650840 | 4015867225394 | €139.06 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 15 kg |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Instalācijas vieglums | |
| Sertifikācija | RoHS |
| Ergonomika | |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 100 - 500 mm |
| Kāja | |
| Kāju krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 615 mm |
| Dziļums | 505 mm |
| Augstums | 800 mm |
| Svars | 12,3 kg |
| Iepakojuma platums | 185 mm |
| Iepakojuma dziļums | 490 mm |
| Iepakojuma augstums | 885 mm |
| Iepakojuma svars | 13,8 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |