| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Equip Monitortischerhöhung bis 15kg mit 3x USB2.0 Ports sw | €38.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 15 kg |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 210 mm |
| Augstums | 97 mm |
| Svars | 2,67 kg |
| Iepakojuma platums | 265 mm |
| Iepakojuma dziļums | 70 mm |
| Iepakojuma augstums | 672 mm |
| Iepakojuma svars | 3,17 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Ergonomika | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 2.0 |
| Kāja | |
| Kāju krāsa | Melns |