Ražotājs: Ewent
Modelis: EW1532
EAN: 8052101430646
Ewent EW1532. Montāža: Skrūves, Maksimālais svars (tilpums): 9 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,2 cm (17"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -45 - 90°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent EW1532 monitora stiprinājums un statīvs 81,3 cm (32") Melns Siena | €31.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 9 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,2 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāža | Skrūves |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Tērauds |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Gāzes amortizators |
| Pielāgojams dziļums | |
| Slīpuma leņķis | -45 - 90 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 360 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 635 mm |
| Kastes garums (Master) | 425 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 312 mm |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |
| Kastes uz paletes | 5 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,37 kg |
| Iepakojuma platums | 405 mm |
| Iepakojuma dziļums | 292 mm |
| Iepakojuma augstums | 121 mm |
| Iepakojuma svars | 2,84 kg |