| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Fellowes pod monitor i-Spire (9311102) | €39.82 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 5,5 kg |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Pelēks, Balts |
| Apvalka materiāls | ABS sintētika |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 505 mm |
| Dziļums | 220 mm |
| Augstums | 125 mm |
| Svars | 660 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |