| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Fellowes pod monitor i-Spire™ - 9472302 | €42.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 5,5 kg |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 660 g |
| Iepakojuma platums | 227 mm |
| Iepakojuma augstums | 131,8 mm |
| Iepakojuma svars | 1,05 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Statīva augstums | 12,4 cm |
| Statīva dziļums | 22,7 cm |
| Statīva platums | 50,6 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |