| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Fellowes 9731001 support d'écran plat pour bureau Transparent | €69.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 6,5 kg |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Apvalka materiāls | Akrila |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 269,9 mm |
| Dziļums | 254 mm |
| Augstums | 106,9 mm |
| Svars | 600 g |
| Garums | 270 mm |
| Iepakojuma platums | 320 mm |
| Iepakojuma dziļums | 265,9 mm |
| Iepakojuma augstums | 116,1 mm |
| Iepakojuma svars | 950 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Ergonomika | |
| Atvilktņu skaits | 1 atvilktne (-s) |