Ražotājs: Hama
Modelis: 00118498
EAN: 4047443469212
Hama 00118498. Montāža: Skava, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: 45 - -45°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA Nosilec za monitor, nastavljiva višina s plinsko vzmetjo, vrtljiv/nagiban, 13"-32" | €159.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimāla celtspēja (katram monitoram) | 12 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skava |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Galda biezums (min) | 1 cm |
| Galda biezums (max) | 8,5 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Instalācijas vieglums | |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Gāzes amortizators |
| Slīpuma leņķis | 45 - -45 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Kronšteinu skaits | 2 |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Sagriešana (rotate) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 903,3 mm |
| Dziļums | 129 mm |
| Augstums | 542,9 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Iepakojuma saturs | 1 FULLMOTION monitor arm Mounting hardware 1 installation guide |