Ražotājs: Hannspree
Modelis: 80-04000014G000
EAN: 4711404023552
Hannspree 80-04000014G000. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 4 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 59,9 cm (23.6"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 71,1 cm (28"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Šarnīrsavienojums: -60 - 60°, Slīpuma leņķis: -5 - 21°
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 4 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 59,9 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 71,1 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 155,5 - 305,5 mm |
| Slīpuma leņķis | -5 - 21 ° |
| Šarnīrsavienojums | -60 - 60 ° |
| Pagrieziena leņķis | -90 - 90 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 267,6 mm |
| Dziļums | 188,3 mm |
| Augstums | 394,1 mm |
| Svars | 1,87 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |