Ražotājs: HP
Modelis: 762U0AA
EAN: 0197029375285
HP 762U0AA. Montāža: Caurejoša skrūve, Maksimālais svars (tilpums): 6,8 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 54,5 cm (21.4"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 80 cm (31.5"), Montāžas saskarnes saderība (min): 100 x 100 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -5 - 20°. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 6,8 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 54,5 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 80 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Maksimāla celtspēja (katram monitoram) | 2,5 kg |
| Montāža | Caurejoša skrūve |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100 x 100 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Galda biezums (min) | 1 cm |
| Galda biezums (max) | 5 cm |
| Stiprināšanas ar starpliku galda biezums (maks.) | 8 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| HP segments | Bizness |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 0 - 150 mm |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| Grozīšana | Jā |
| Rotācijas leņķis | 90 ° |
| Pagrieziena leņķis | -90 - 90 ° |
| Kronšteinu skaits | 1 |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| VESA stiprinājums iekļauts | Jā |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 549 mm |
| Dziļums | 327 mm |
| Augstums | 115 mm |
| Svars | 3,17 kg |
| Iepakojuma platums | 482 mm |
| Iepakojuma dziļums | 350 mm |
| Iepakojuma augstums | 115 mm |
| Iepakojuma svars | 4,19 kg |