Ražotājs: HP
Modelis: E8H16AA
EAN: 0696729701870
HP Integrated Work Center Stand – USDT / Thin Clients. Maksimālais svars (tilpums): 4,8 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,2 cm (17"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 61 cm (24"), Montāžas saskarnes saderība (min): 100 x 100 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Šarnīrsavienojums: -180 - 180°, Slīpuma leņķis: -3 - 20°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP Integrated Work Center Stand for Ultra Slim Desktop and Thin Client | €118.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 4,8 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,2 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 61 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100 x 100 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| HP segments | Bizness |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 0 - 130 mm |
| Slīpuma leņķis | -3 - 20 ° |
| Šarnīrsavienojums | -180 - 180 ° |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 373,5 mm |
| Dziļums | 250,5 mm |
| Augstums | 361,9 mm |
| Svars | 3,1 kg |
| Iepakojuma platums | 320 mm |
| Iepakojuma dziļums | 490 mm |
| Iepakojuma augstums | 438 mm |
| Iepakojuma svars | 4,9 kg |
| Papildus informācija | |
| Augstums | 36,2 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Tehniskās detaļas | |
| Statīva svars (lb) | 3,08 kg |