Ražotājs: ICY BOX
Modelis: 70558
EAN: 4250078161042
ICY BOX IB-AC639. Maksimālais svars (tilpums): 18 kg, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 61 cm (24"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Šarnīrsavienojums: -15 - 15°, Slīpuma leņķis: -15 - 15°. Produkta krāsa: Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 18 kg |
| Maksimāla celtspēja (katram monitoram) | 6 kg |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 61 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 3 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Tērauds |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | -15 - 15 ° |
| Šarnīrsavienojums | -15 - 15 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Pagrieziena leņķis | 0 - 360 ° |
| Sagriešana (rotate) | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 562 mm |
| Kastes garums (Master) | 351 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 168 mm |
| Kastes svars (Master) | 5,78 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1300 mm |
| Dziļums | 410 mm |
| Augstums | 327 mm |
| Svars | 4,68 kg |
| Iepakojuma platums | 562 mm |
| Iepakojuma dziļums | 351 mm |
| Iepakojuma augstums | 168 mm |
| Iepakojuma svars | 5,78 kg |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |