Ražotājs: ICY BOX
Modelis: 60873
EAN: 4250078172062
ICY BOX IB-MS513-TSS. Montāža: Pievienojams ar skavām/skrūvēm, Maksimālais svars (tilpums): 9 kg, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Šarnīrsavienojums: -180 - 180°, Slīpuma leņķis: -45 - 45°. Produkta krāsa: Sudrabs, Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Icy Box ICY BOX IB-MS513-TSS sr/wh 60873 | €68.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 9 kg |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Pievienojams ar skavām/skrūvēm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Pagarinātājelements (maks.) | 50,9 cm |
| Stiprināšanas ar skavu galda biezums (maks.) | 8,5 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs, Balts |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Tērauds |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Slīpuma leņķis | -45 - 45 ° |
| Šarnīrsavienojums | -180 - 180 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Pagrieziena leņķis | 90 - 180 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | Jā |
| Sagriešana (rotate) | Jā |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 420 mm |
| Kastes garums (Master) | 470 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 370 mm |
| Kastes svars (Master) | 22,3 kg |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 537 mm |
| Augstums | 509 mm |
| Svars | 2,9 kg |
| Iepakojuma platums | 230 mm |
| Iepakojuma dziļums | 405 mm |
| Iepakojuma augstums | 120 mm |
| Iepakojuma svars | 3,62 kg |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Manuāls | Jā |
| Iepakojuma saturs | IB-MS513-TSS, allen wrench, set of screws, quick installation guide |