Ražotājs: iggual
Modelis: IGG317112
EAN: 8435364317112
iggual IGG317112. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 8 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -45 - 45°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
iggual IGG317112 monitora stiprinājums un statīvs 81,3 cm (32") Melns Galds | €18.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 8 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Instalācijas vieglums | |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 20 - 460 mm |
| Slīpuma leņķis | -45 - 45 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Pagriešanas leņķis | 180 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Sagriešana (rotate) | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,8 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |