Ražotājs: iiyama
Modelis: MD WM60150
EAN: 5902841101258
iiyama MD-WM60150. Maksimālais svars (tilpums): 125 kg, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 2,67 m (105"), Montāžas saskarnes saderība (min): 400 x 400 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 600 x 1500 mm. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
IIYAMA MD-WM60150 | €206.29 |
|
www.pc21.fr |
IIYAMA MD-WM60150 | €227.52 |
|
www.pure-gaming.fr |
UNIVERSAL WALL MOUNTING MAX 1500X600MM 125KG | €239.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 125 kg |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 2,67 m |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 400 x 400 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600 x 1500 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 704,5 mm |
| Dziļums | 37,5 mm |
| Augstums | 1680 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |