Ražotājs: Kensington
Modelis: K59600WW
EAN: 0085896596004
Kensington K59600WW. Montāža: Skava, Maksimālais svars (tilpums): 9 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 86,4 cm (34"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -90 - 90°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
KENSINGTON K59600WW | €108.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 9 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 86,4 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skava |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Galda biezums (min) | 1 cm |
| Galda biezums (max) | 8,5 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Tērauds |
| Instalācijas vieglums | |
| Sertifikācija | Prop 65, BIFMA |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 170 - 505 mm |
| Noliecami | |
| Slīpuma leņķis | -90 - 90 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 135 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 333,5 mm |
| Kastes garums (Master) | 514 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 480 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,78 kg |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 590 mm |
| Dziļums | 115 mm |
| Augstums | 665 mm |
| Svars | 3,34 kg |
| Iepakojuma platums | 496 mm |
| Iepakojuma dziļums | 315 mm |
| Iepakojuma augstums | 114 mm |
| Iepakojuma svars | 4,22 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |