Ražotājs: Lindy
Modelis: 40971
EAN: 4002888409711
Lindy 40971. Montāža: Skrūves, Maksimālais svars (tilpums): 50 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 58,4 cm (23"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 109,2 cm (43"), Montāžas saskarnes saderība (min): 100 x 100 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 200 x 200 mm. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Lindy 40971 monitora stiprinājums un statīvs 109,2 cm (43") Melns Galds | €48.70 |
|
www.photopoint.ee |
Hoidik 1-le monitorile, Fikseeritud asend. | €54.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 50 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 58,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 109,2 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skrūves |
| Piemērots televizoram | |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100 x 100 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 200 x 200 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100,200 x 100,200 x 200 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 220 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Augstums | 450 mm |
| Svars | 2 kg |
| Iepakojuma platums | 480 mm |
| Iepakojuma dziļums | 430 mm |
| Iepakojuma augstums | 290 mm |
| Iepakojuma svars | 2,5 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |