Ražotājs: Manhattan
Modelis: 461894
EAN: 0766623461894
Manhattan 461894. Montāža: Skrūves, Maksimālais svars (tilpums): 8 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 38,1 cm (15"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Šarnīrsavienojums: -45 - 45°, Slīpuma leņķis: -20 - 20°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 8 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 38,1 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skrūves |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Sertifikācija | RoHS |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 274 - 460 mm |
| Slīpuma leņķis | -20 - 20 ° |
| Grozīšana | Jā |
| Šarnīrsavienojums | -45 - 45 ° |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 315 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Augstums | 274 mm |
| Svars | 3,94 kg |
| Iepakojuma platums | 315 mm |
| Iepakojuma dziļums | 200 mm |
| Iepakojuma augstums | 460 mm |
| Iepakojuma svars | 4,32 kg |