Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 0723
EAN: 7350105210723
Multibrackets 0723. Montāža: Pievienojams ar skavām/skrūvēm, Maksimālais svars (tilpums): 24 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 127 cm (50"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Šarnīrsavienojums: -20 - 20°, Slīpuma leņķis: -15 - 20°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Multibrackets M Pöytäasennuskiinnike VESA Deskmount HD Single 32"-50" VESA 75x75, 100x100mm Max 24kg | €278.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 24 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 127 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Pievienojams ar skavām/skrūvēm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Galda biezums (min) | 1 cm |
| Galda biezums (max) | 6 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 185 - 515 mm |
| Slīpuma leņķis | -15 - 20 ° |
| Šarnīrsavienojums | -20 - 20 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Sagriešana (rotate) | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Skavas iekļautas | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 155 mm |
| Dziļums | 190 mm |
| Augstums | 520 mm |
| Svars | 6 kg |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 650 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Iepakojuma svars | 7 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Savienojamie produkti | SAMSUNG Odyssey G9 SAMSUNG Odyssey G7 SAMSUNG C49J890DKU SAMSUNG C49RG90SSU SAMSUNG C43J890DKU PHILIPS P-Line 498P9 PHILIPS P-Line 499P9H PHILIPS P-Line 43P9H DELL U4919dw DELL U4320Q LENOVO P44W-10 LG 49WL95C-W LG 43UN700-B AOC AG493UCX HP Z43 HP S430c VOXICON 49UWHD |