Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 4288
EAN: 7350105214288
Multibrackets 4288. Montāža: Skava, Maksimālais svars (tilpums): 20 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 38,1 cm (15"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -45 - 75°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 20 kg |
| Maksimāla celtspēja (katram monitoram) | 10 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 38,1 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skava |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Gāzes amortizators |
| Slīpuma leņķis | -45 - 75 ° |
| Rotācijas leņķis | 90 ° |
| Pagriešanas leņķis | 180 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 4,5 kg |
| Iepakojuma platums | 200 mm |
| Iepakojuma dziļums | 800 mm |
| Iepakojuma augstums | 200 mm |
| Iepakojuma svars | 8,5 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Eiropalete, daudzums | 1000 pcs |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |