Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 7147
EAN: 7350073737147
Multibrackets 7147. Montāža: Skava, Maksimālais svars (tilpums): 18 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 38,1 cm (15"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 124,5 cm (49"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 200 x 200 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -45 - 75°. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 7147 monitora stiprinājums un statīvs 124,5 cm (49") Balts Galds | €326.96 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 18 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 38,1 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 124,5 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skava |
| Piemērots televizoram | |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 200 x 200 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100,200 x 200 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Gāzes amortizators |
| Slīpuma leņķis | -45 - 75 ° |
| Pagriešanas leņķis | 90 ° |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 615 mm |
| Svars | 3,4 kg |
| Iepakojuma platums | 195 mm |
| Iepakojuma dziļums | 475 mm |
| Iepakojuma augstums | 140 mm |
| Iepakojuma svars | 4,2 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Eiropalete, daudzums | 40 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 21 cm |
| Transportējamās kastes garums | 49 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 44 cm |
| Transportējamās kastes svars | 13,5 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 3 pcs |