Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 7198
EAN: 4056572734856
Multibrackets 7198. Montāža: Pievienojams ar skavām/skrūvēm, Maksimālais svars (tilpums): 20 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 38,1 cm (15"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -45 - 75°. Produkta krāsa: Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 20 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 38,1 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Pievienojams ar skavām/skrūvēm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Instalācijas vieglums | |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -45 - 75 ° |
| Rotācijas leņķis | 90 ° |
| Pagriešanas leņķis | 180 ° |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 755 mm |
| Dziļums | 395 mm |
| Svars | 5,9 kg |
| Iepakojuma platums | 220 mm |
| Iepakojuma dziļums | 540 mm |
| Iepakojuma augstums | 145 mm |
| Iepakojuma svars | 6,5 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Transportējamās kastes platums | 23,5 cm |
| Transportējamās kastes garums | 55,5 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 45,5 cm |
| Transportējamās kastes svars | 20 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 3 pcs |