Ražotājs: Multibrackets
Modelis: 7419
EAN: 7350022737419
Multibrackets 7419. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 30 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 61 cm (24"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Slīpuma leņķis: -20 - 20°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
MULTIBRACKETS VESA Desktopmount Dual Stand 24inch-32inch | €334.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 30 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 61 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Instalācijas vieglums | |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | -20 - 20 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 924 mm |
| Dziļums | 307 mm |
| Augstums | 470 mm |
| Svars | 4,5 kg |
| Iepakojuma platums | 351 mm |
| Iepakojuma dziļums | 562 mm |
| Iepakojuma augstums | 170 mm |
| Iepakojuma svars | 6,23 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Transportējamās kastes platums | 35,1 cm |
| Transportējamās kastes garums | 56,2 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 17 cm |
| Transportējamās kastes svars | 6,23 kg |