Ražotājs: Neomounts
Modelis: FPMA-D1130
EAN: 8717371441821
Neomounts by Newstar FPMA-D1130. Maksimālais svars (tilpums): 10 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 76,2 cm (30"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: 180. Produkta krāsa: Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
NEOMOUNTS BY NEWSTAR NEWSTAR FPMA-D1130 | €194.31 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 10 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 76,2 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Attālums līdz sienai (min) | 12 cm |
| Attālums līdz sienai (max) | 56 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 250 - 350 mm |
| Slīpuma leņķis | 180 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 300 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Papildus informācija | |
| Montāžas interfeiss | VESA (75x75mm / 100x100mm) |