Ražotājs: Neomounts
Modelis: FPMA-D960GROMMET
EAN: 8717371444037
Neomounts FPMA-D960GROMMET. Montāža: Caurejoša skrūve, Maksimālais svars (tilpums): 12 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 76,2 cm (30"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
arvutitark.ee |
Neomounts FPMA-D960GROMMET monitora stiprinājums un statīvs 76,2 cm (30") Melns Galds | €60.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 12 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 76,2 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Caurejoša skrūve |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 0 - 400 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 620 mm |
| Kastes garums (Master) | 140 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 130 mm |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Eiropalete, daudzums | 42 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 7326909890 |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 400 mm |
| Iepakojuma platums | 620 mm |
| Iepakojuma dziļums | 140 mm |
| Iepakojuma augstums | 130 mm |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Nīderlande |