Ražotājs: Neomounts
Modelis: FPMA-DTB100
EAN: 5054629965542
Neomounts FPMA-DTB100. Montāža: Skava, Maksimālais svars (tilpums): 10 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 61 cm (24"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
osiriss.lv |
NEOMOUNTS FPMA-DTB100 | €273.80 |
|
eltek.lv |
Neomounts wy3 monitory 10" - 24" (FPMA-DTB100) | €297.32 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 10 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 61 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skava |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 3 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 0 - 420 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 1360 mm |
| Kastes garums (Master) | 170 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 170 mm |
| Kastes svars (Master) | 7,67 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Eiropalete, daudzums | 30 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Galvenās kārbas neto svars | 6,87 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 420 mm |
| Iepakojuma platums | 1360 mm |
| Iepakojuma dziļums | 170 mm |
| Iepakojuma augstums | 170 mm |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Montāžas interfeiss | VESA 75x75 mm |