Ražotājs: Neomounts
Modelis: FPMA-HAW200
EAN: 8716065297683
Neomounts FPMA-HAW200. Maksimālais svars (tilpums): 7 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: 0 - 55°. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
osiriss.lv |
NEOMOUNTS FPMA-HAW200 | €976.02 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 7 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Attālums līdz sienai (max) | 149 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulējuma veids | Gāzes amortizators |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 0 - 1490 mm |
| Slīpuma leņķis | 0 - 55 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 370 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 1150 mm |
| Kastes garums (Master) | 160 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 430 mm |
| Kastes svars (Master) | 12,2 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Galvenās kārbas neto svars | 8,55 kg |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Eiropalete, daudzums | 12 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 1490 mm |
| Augstums | 1490 mm |
| Iepakojuma platums | 1150 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 430 mm |
| Iepakojuma neto svars | 8,55 kg |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |