Ražotājs: Neomounts
Modelis: FPMA-W1020
EAN: 4055895357315
Neomounts FPMA-W1020. Maksimālais svars (tilpums): 10 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 76,2 cm (30"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Slīpuma leņķis: 0 - 180°. Produkta krāsa: Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
WH NewStar TFT 25-60cm 2Gelenke silber FPMA-W1020 | €116.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 10 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 76,2 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Attālums līdz sienai (min) | 14 cm |
| Attālums līdz sienai (max) | 34 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | 0 - 180 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 260 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 360 mm |
| Kastes garums (Master) | 340 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 300 mm |
| Kastes svars (Master) | 8,75 kg |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Galvenās kārbas neto svars | 8 kg |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Eiropalete, daudzums | 96 pcs |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Montāžas interfeiss | 75x75mm / 100x100mm |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 330 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 140 mm |
| Iepakojuma neto svars | 1,75 kg |