Ražotājs: Neomounts
Modelis: NM-D750DXSILVER
EAN: 8717371446123
Neomounts NM-D750DX. Montāža: Pievienojams ar skavām/skrūvēm, Maksimālais svars (tilpums): 10 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: 0 - 90°. Produkta krāsa: Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
NEOMOUNTS BY NEWSTAR NEOMOUNTS NM-D750DX | €239.58 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 10 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Pievienojams ar skavām/skrūvēm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulējuma veids | Gāzes amortizators |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 0 - 540 mm |
| Dziļuma regulēšanas diapazons | 0 - 610 mm |
| Slīpuma leņķis | 0 - 90 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 180 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 820 mm |
| Kastes garums (Master) | 300 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 135 mm |
| Daudzums Master kastē | 3 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Eiropalete, daudzums | 36 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 540 mm |
| Iepakojuma platums | 820 mm |
| Iepakojuma dziļums | 300 mm |
| Iepakojuma augstums | 135 mm |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |