Ražotājs: Neomounts
Modelis: FPMA-D1330DWHITE
EAN: 5054629369432
Neomounts by Newstar monitoru stiprinājums ir lielisks risinājums tiem, kuri vēlas ietaupīt darba vietu, palielināt ergonomiku un uzlabot savu darba komfortu. Šis monitoru stiprinājums ir piemērots monitoriem no 25,4 cm (10") līdz 68,6 cm (27") izmēram ar maksimālo svaru līdz 9 kg.
Stiprinājums atbalsta gan skavu, gan skrūvju uzstādīšanas metodes ar saderību no 75 x 75 mm līdz 100 x 100 mm. Tas nodrošina iespēju pielāgot augstumu, slīpuma leņķi līdz 15° un rotāciju līdz 360°. Šarnīrsavienojuma leņķis ir 180°, lai nodrošinātu optimālu ergonomiku.
Stiprinājums ir baltas krāsas un ir viegli uzstādāms gan uz galdiņa ar minimālo attālumu no sienas 4 cm un maksimālo attālumu līdz 43 cm. Augstuma regulēšana ir manuāla un ir iespējama līdz 400 mm.
Stiprinājums tiek piedāvāts ar oriģinālajā kastē ar izmēriem 475 x 270 x 400 mm un harmonizētās sistēmas (HS) kodu 7326909890. Produkta minimālais iepakojuma izmērs ir 190 x 125 x 460 mm, kas dod iespēju ērti uzglabāt un uzstādīt. Neomounts by Newstar monitoru stiprinājums ir ideāla izvēle tiem, kuri vēlas optimizēt darba vietu un uzlabot ergonomiku.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Newstar flat screen desk mount | €116.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 9 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Pievienojams ar skavām/skrūvēm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Attālums līdz sienai (min) | 4 cm |
| Attālums līdz sienai (max) | 43 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 0 - 400 mm |
| Slīpuma leņķis | 0 - 15 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 180 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 475 mm |
| Kastes garums (Master) | 400 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 270 mm |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 7326909890 |
| Eiropalete, daudzums | 96 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 400 mm |
| Iepakojuma platums | 190 mm |
| Iepakojuma dziļums | 125 mm |
| Iepakojuma augstums | 460 mm |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |