Ražotājs: Neomounts
Modelis: NM-D750WHITE
EAN: 8717371445843
Neomounts NM-D750WHITE. Montāža: Pievienojams ar skavām/skrūvēm, Maksimālais svars (tilpums): 9 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,4 cm (10"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: 0 - 180°. Produkta krāsa: Balts
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 9 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,4 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Pievienojams ar skavām/skrūvēm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Attālums līdz sienai (min) | 12,2 cm |
| Attālums līdz sienai (max) | 64,7 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulējuma veids | Gāzes amortizators |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 170 - 510 mm |
| Slīpuma leņķis | 0 - 180 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 360 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 510 mm |
| Kastes garums (Master) | 330 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 475 mm |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 7326909890 |
| Eiropalete, daudzums | 56 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 615 mm |
| Augstums | 505 mm |
| Iepakojuma platums | 316 mm |
| Iepakojuma dziļums | 112 mm |
| Iepakojuma augstums | 485 mm |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |