Ražotājs: R-Go Tools
Modelis: RGOVLCA4SI
EAN: 8719274491019
R-Go Tools Caparo 4 RGOVLCA4SI. Montāža: Skava, Maksimālais svars (tilpums): 9 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 61 cm (24"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 101,6 cm (40"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: 0 - 40°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 9 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 61 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 101,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skava |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Ražotājvalsts | Ķīna |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulējuma veids | Gāzes amortizators |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 160 - 640 mm |
| Pielāgojams dziļums | Jā |
| Dziļuma regulēšanas diapazons | 200 - 590 mm |
| Slīpuma leņķis | 0 - 40 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 180 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Pagriešanas leņķis | 40 ° |
| Integrēta mehāniskā atspere | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 400 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 500 mm |
| Kastes svars (Master) | 25,4 kg |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 7616999099 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,53 kg |
| Iepakojuma platums | 190 mm |
| Iepakojuma dziļums | 135 mm |
| Iepakojuma augstums | 386 mm |
| Iepakojuma svars | 3,16 kg |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Tehniskās detaļas | |
| Svars (ar statīvu) | 2,53 kg |
| Garantijas periods | 5 gads(i) |