Ražotājs: StarTech.com
Modelis: ARMDUOVS
EAN: 0065030879897
StarTech.com ARMDUOVS. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 16 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Šarnīrsavienojums: -15 - 15°, Slīpuma leņķis: -15 - 15°. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
StarTech.com Bras pour écran PC double affichage à fixation verticale - Aluminium | €157.59 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 16 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Sertifikācija | REACH, CE |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -15 - 15 ° |
| Šarnīrsavienojums | -15 - 15 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgriežņatslēga ir komplektā | |
| Uzgriežņatslēgas veids | Sešstūra uzgriežņu atslēga |
| VESA stiprinājums iekļauts | |
| Skrūves iekļautas | |
| Skaits skrūvēm | 34 |
| Komplektā esošo paplākšņu skaits | 8 |
| Komplektā esošo starpliku skaits | 16 |
| Lietotāja pamācība | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 360 mm |
| Kastes garums (Master) | 575 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 340 mm |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 290 mm |
| Dziļums | 515 mm |
| Augstums | 754 mm |
| Svars | 4,7 kg |
| Iepakojuma platums | 340 mm |
| Iepakojuma dziļums | 555 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Iepakojuma svars | 5,3 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |