Ražotājs: StarTech.com
Modelis: ARMPIVSTND
EAN: 0065030859516
StarTech.com ARMPIVSTND. Montāža: Brīvi stāvošs, Maksimālais svars (tilpums): 14 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 30,5 cm (12"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 86,4 cm (34"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -15 - 45°. Produkta krāsa: Sudrabs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 14 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 30,5 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 86,4 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Brīvi stāvošs |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Sertifikācija | CE, TAA, REACH |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Slīpuma leņķis | -15 - 45 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Panoramēšanas diapazons | 0 - 60 ° |
| Gumijas apakša | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgriežņatslēga ir komplektā | Jā |
| Vada klipšu skaits | 1 |
| Iekļauto uzgaļu skaits | 5 pcs |
| Skrūves iekļautas | Jā |
| Skaits skrūvēm | 10 |
| Manuāls | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 500 mm |
| Kastes garums (Master) | 553 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 304 mm |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 330 mm |
| Dziļums | 260 mm |
| Augstums | 105 mm |
| Svars | 2,4 kg |
| Iepakojuma platums | 273 mm |
| Iepakojuma dziļums | 538 mm |
| Iepakojuma augstums | 118 mm |
| Iepakojuma svars | 3,3 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |