Ražotājs: StarTech.com
Modelis: ARMQUADPS
EAN: 0065030881456
StarTech.com ARMQUADPS. Montāža: Skava, Maksimālais svars (tilpums): 11300 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 68,6 cm (27"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Šarnīrsavienojums: -180 - 180°, Slīpuma leņķis: -15 - 90°. Produkta krāsa: Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com ARMQUADPS Monitorhalterung (für 4 Monitore, für bis zu 27 " VESA Bildschirme, vier vollbewegliche Monitorarme) | €668.48 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 11300 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 68,6 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skava |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 4 |
| Pagarinātājelements (maks.) | 42 cm |
| Galda biezums (min) | 2 cm |
| Galda biezums (max) | 6 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Sertifikācija | CE, TAA, REACH |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -15 - 90 ° |
| Šarnīrsavienojums | -180 - 180 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgriežņatslēga ir komplektā | |
| Uzgriežņatslēgas veids | Sešstūra uzgriežņu atslēga |
| Skavas iekļautas | |
| VESA stiprinājums iekļauts | |
| Vada klipšu skaits | 4 |
| Skrūves iekļautas | |
| Skaits skrūvēm | 26 |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 270 mm |
| Kastes garums (Master) | 885 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 345 mm |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 940 mm |
| Dziļums | 420 mm |
| Augstums | 910 mm |
| Svars | 9,5 kg |
| Iepakojuma platums | 270 mm |
| Iepakojuma dziļums | 885 mm |
| Iepakojuma augstums | 345 mm |
| Iepakojuma svars | 12,7 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |