Ražotājs: StarTech.com
Modelis: ARMSLIM2USB3
EAN: 0065030888356
StarTech.com ARMSLIM2USB3. Montāža: Skava, Maksimālais svars (tilpums): 8 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,2 cm (17"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 86,4 cm (34"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -90 - 90°. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
StarTech wymonitory 17" - 34" (ARMSLIM2USB3) | €182.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 8 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,2 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 86,4 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skava |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Galda biezums (min) | 1 cm |
| Galda biezums (max) | 5 cm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Sertifikācija | CE, REACH |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -90 - 90 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 90 ° |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgriežņatslēga ir komplektā | |
| Uzgriežņatslēgas veids | Sešstūra uzgriežņu atslēga |
| VESA stiprinājums iekļauts | |
| Skrūves iekļautas | |
| Skaits skrūvēm | 9 |
| Komplektā esošo paplākšņu skaits | 4 |
| Iekļauta starpplāksne | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 455 mm |
| Kastes garums (Master) | 500 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 380 mm |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 120 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 440 mm |
| Svars | 2,8 kg |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 435 mm |
| Iepakojuma augstums | 117 mm |
| Iepakojuma svars | 3,5 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |