Ražotājs: Techly
Modelis: ICA-LCD 174NB
EAN: 8059018365597
Techly ICA-LCD 174NB. Montāža: Skava, Maksimālais svars (tilpums): 16 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 81,3 cm (32"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 100 x 100 mm. Augsta koriģēšana, Slīpuma leņķis: -45 - 45°. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 16 kg |
| Maksimāla celtspēja (katram monitoram) | 8 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 81,3 cm |
| Uzstādīšanas tips | Galds |
| Montāža | Skava |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 75 x 75 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Orientācija | Horizontāls/Vertikāls |
| Pretzādzības funkcija | |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 100 - 400 mm |
| Slīpuma leņķis | -45 - 45 ° |
| Rotācijas leņķis | 180 ° |
| Kronšteinu skaits | 1 |
| Pielāgojami plaukti | |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Sagriešana (rotate) | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skavas iekļautas | |
| VESA stiprinājums iekļauts | |
| Montāžas komplekts | |
| Manuāls | |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 4,17 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Garantijas periods | 2 gads(i) |